اهمیت نورپردازی در تابلوسازی

نورپردازی در تابلوسازی جزو یکی از مهمترین فاکتورها برای جذب مخاطب به تابلو و مشاهده محتوا و تبلیغات آماده شده در تابلو می باشد. بطوری که امروز که از از نورپردازی در تابلوسازی استفاده نشود، قطعا آن تابلو، اثری کمی در تبلیغات خواهد گذاشت و نمی توان از آن تابلو بهره کافی را برد. زیرا تقریبا اکثر فروشگاه ها و یا شرکت هایی که تمایل به ساخت تابلو دارند، تاکید بسیار زیادی بر روی نورپردازی در تابلوسازی دارند. حال این را تصور نمایید در کنار تابلوهایی که از نورپردازی استفاده نموده اند، تابلوهایی قرار بگیرد که فاقد نورپردازی باشد. قطعا چنین تابلوهایی همانطور که مطرح شد، در کنار سایر تابلوهایی که دارای نورپردازی هستند، دیده نمی شوند.

نورپردازی در تابلوسازی اساس یک تصویر است، در واقع آنچه باعث خیره شدن و توجه به یک تصویر می‌شود، در قدم اول نورپردازی آنست و بعد طرح. گاها پیش آمده که در تابلوسازی هایی، زحمت بسیاری برای طرح آن کشیده شده، ولی به دلیل عدم توجه به نورپردازی در تابلوسازی ، بسیار کم توجه بوده و عملکرد خوبی نداشته و در نهایت، نتیجه دلخواهی نیز گرفته نشده است. بنابراین نور بحث اصلی در تابلوسازی می‌باشد.

درون تابلو چلنیوم از دو نوع لامپ معمولا استفاده می شود.لامپ SMD و LED استفاده میشود.کاربرد لامپ های SMD در تابلوهای چلنیوم به دلیل پرنور بودن خیلی بیشتر از لامپ های LED است.
همانطور که واضح است نور تابلو های چلنیوم یکی از مهمترین قسمت های تابلو چلنیوم است که باید با دقت هرچه بیشتر نورپردازی بشود.مصرف پایین برق،پخش مناسب نور، خاموشی کمتر و نصب آسان تابلو های چلنیوم جزو عواملی است که حائز اهمیت است و باید به آن دقت شود.

با خدمات 24 ساعته رسانه اجاره بیلبورد در کشور (بیلبوردی ها) در 7 روز هفته همراه ما باشید:
09374853884